How هزینه ایمپلنت can Save You Time, Stress, and Money.

با تراش دندانهای مجاور کم کم آنها نیز مستعد پوسیدگی می شوند. و حتی ممکن است، در طول چندین سال یک یا چند عدد از دندانهای پایه از بین بروند. در نتیجه طول ناحیه بی دندانی بلندتر می شود.

تا حدود شش ماه بعد بهترین زمان جایگزینی است. زیرا در صورت طولانی شدن زمان پس از کشیدن دندان، دندانهای اطراف و مقابل به سمت ناحیه بی دندانی حرکت میکنند.

سوال بسیار کلی هست،بررسی فاکتورهای مختلفی در شرایط مختلف قلبی مورد نیاز است و مشاوره با پزشک معالج انجام میشود

ممکن است برخی از افراد بی دندان باشند و توصیه دندانپزشک این است که این افراد روش دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت را انجام دهند، این افراد برای پر کردن جای خالی دندانها از دندان های مصنوعی ساده استفاده می کنند که دارای مشکلاتی از جمله: پایین آمدن قدرت جویدن و حرف زدن، تحلیل لثه ها، و حتی در بعضی افراد ایجاد درد و زخم در لثه ها اما شما می توانید با دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت تمام این مشکلات را حل نمایید و مانند قبل به راحتی حرف بزنید و در جویدن غذا هم مشکلی نخواهید داشت.

یا اینکه مثلا امسال کاشت یا جراحی رو انجام بدین و دفعه آینده مراجعتون به ایران( سه ماه بعد از کاشت تا یکسال) برای پروتز مراجعه کنید

فاصله زمانی پروتز (روکش) و جراحی (کاشت) ایمپلنت به طور معمول بین سه الی شش ماه است که بسته به شرایط استخوانی و محل ایمپلنت و وجود یا عدم وجود جراحیهای بازسازی دارد.

هر ایمپلنت کره ای از جراحی تا پروتز ۲۵۰۰۰۰۰ (اگر تغییرات ناگهانی در قیمتها ایجاد نشه با توجه به شرایط). هر فک برای پروتز ثابت متکی بر ایمپلنت نیاز به ۸ ایمپلنت دارد.

سلام، حتما باید وضعیت استخوان رو توسط معاینه و رادیوگرافی ببینیم ، ولی اگر دندون خلفی بلشه، با فاصله زمانی بهتره

تعداد ایمپلنت لازم جهت باز سازی کامل فک پایین با پروتز ثابت چند عدد است؟

سلام حتما باید رادیوگرافیتون ذو ببینیم که بتونیم متوجه شیم ، آیا دندونها قابل مگهداری هستند یا نه

سلام من ۷سال پیش یه دندان پیشین فک بالام رو کشیدم واز پروتز استفاده میکنم میخوام بدونم که میشه با استفاده از ارتودنسی دندونام به هم نزدیک شن و فاصله دندون نداشته رو پرکنن …از کاشت میترسم و خیلیا هم میگن بخاطر اینکه هفت سال میگذره از کشیدن دندان ممکن استخوان فک ولثه تحلیل رفته باشه و ایمپلنت جواب نده

بعد از سه الی شش ماه مرحله دوم کاشت ایمپلنت آغاز می شود. این مرحله با توجه به نوع درمان بی دندانی مرحال متفاوتی دارد. در این مرحله پروتز دندان بیمار در دهان قرار میگیرد.

سلام .. کدام ایمپلنت از همه مرغوبتره و رنگ دندان ایمپلنت چه جوری میشه یعنی more info دندانها جرم دار باشه اون هم جرم دار؟

ولی به طور کلی هر پروتز ثابت بر پایه ایمپلنت برای کل فک نیاز به ۸ ایمپلنت دارد و معمولا نیاز به چهار پوتتیک هست( پونتیک پروتزی که زیرش ایمپلنتی نیست).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *